Müzik Okulumuz

Her yaş grubunda öğrencilerimizin,temel müzik bilgileri hakkında geniş bir bilgiye sahip olmalarını,öncelikle iyi bir müzik dinleyicisi olmalarını, kendi zevklerine ve düzeylerine uygun şarkı ve çalgı dağarcığına sahip olmalarını hedeflemekteyiz.

 

Ders programımız basitten zora doğru, adım, adım size enstrümanınızı öğretecek. Nota, usul, solfej ve müzik teorisi gibi nazari bilgileri uygulamayla birlikte size kazandıracak şekilde Zeki Bekar tarafından bir çok kez tecrübe edilerek hazırlanmıştır.

Müzik, yetenek, bilgi, çalışma ve tecrübe işidir. Her birey in derslere ayırabileceği zaman ve çalışma temposu aynı olmadığı için, müzik dersleri öğrencilerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmektedir.
 

Müzik dersleri teorik bilgiler ile çalışılsa da aslen uygulamaya bağlı bir ders tir. Bu nedenle öğrencinin bireysel çalışması gelişiminde en önemli unsur dur.

 

Öğrenci ortalama 20-25 ders de temel nota solfej bilgileri ile basit melodileri icra edebilecek seviyeye gelmektedir. Profesyonel olmak isteyen öğrenci derslere devam eder.

 

Öğrenci derse enstruman getirmez atölyemizdeki sazlarla çalışma yapar. Lakin verilen derslerin başarılı olması için evinde bir enstrumanı olması gerekir.

 

Daha detaylı bilgiye sitemizden ve 

0173 635 87 17  ( Sadece WhatsApp )

0163 889 26 12 no lu mobil telefondan ulaşabilirsiniz.

Druckversion | Sitemap
© Zeki Bekar